star

Ponturi pe toată săptămâna pe SportXpert

Descoperă ponturi și pronosticuri pe toată săptămâna sau vezi ce meciuri importante urmează să se joace în următoarele zile. Rămâi pe SportXpert unde în fiecare zi găsești evenimentul zilei din sport din care să faci bani.

Vezi mai jos lista completă cu toate meciurile care vor începe în zilele ce urmează. Salvează pagina aceasta pentru a prinde cele mai bune cote de la casele de pariuri.

Live Barnet FC vs Swindon Town Final Darlington FC vs Harrogate Town
1 : 5
27.07.2021
Final Warrington Town vs Accrington Stanley
0 : 2
27.07.2021
21:30 Walsall FC vs West Bromwich Albion 27.07.2021 Final Stourbridge FC vs Solihull Moors FC
0 : 1
27.07.2021
Final Dartford FC vs Sutton Utd
3 : 1
27.07.2021
Final Chesterfield FC vs Bradford City
2 : 1
27.07.2021
Final Port Vale FC vs Sheffield Wednesday FC
1 : 2
27.07.2021
Final Woking FC vs AFC Wimbledon
1 : 0
27.07.2021
Final Wigan Athletic vs Stoke City
2 : 1
27.07.2021
Final Scunthorpe Utd vs Lincoln City
0 : 2
27.07.2021
Final Coalville Town vs Kettering Town
2 : 4
27.07.2021
Final Wimborne Town vs Eastleigh FC
1 : 1
27.07.2021
Final Burgess Hill Town vs Horsham YMCA
0 : 1
27.07.2021
Final Cliftonville FC vs Ards FC
3 : 2
27.07.2021
Final Worthing FC vs Welling Utd
5 : 1
27.07.2021
Final Chesham Utd vs Wealdstone FC
1 : 4
27.07.2021
Final Chorley FC vs Bolton Wanderers
0 : 1
27.07.2021
Final Colliers Wood United F.C. vs Merstham
0 : 0
27.07.2021
Final Boston Utd vs Notts County
1 : 3
27.07.2021
Final Alfreton Town FC vs Burton Albion
2 : 1
27.07.2021
Final Nantwich Town vs Altrincham FC
0 : 3
27.07.2021
Final Curzon Ashton FC vs Salford City
0 : 1
27.07.2021
Final Enfield Town vs Boreham Wood
1 : 4
27.07.2021
Final Harlow Town FC vs East Thurrock Utd
2 : 1
27.07.2021
Final Farsley Celtic F.C. vs Halifax Town
0 : 0
27.07.2021
Final Haringey Borough vs Aldershot Town
0 : 0
27.07.2021
Final Trafford vs Chester City
4 : 3
1 Pont 27.07.2021
Final Stevenage F.c. vs Watford
1 : 1
27.07.2021
Final Colchester United FC vs Ipswich Town
3 : 3
27.07.2021
Final Peterborough Sports vs Cambridge City
5 : 0
27.07.2021
Final Blackpool FC vs Burnley
0 : 1
27.07.2021
Final Slimbridge Athletic vs Taunton Town
0 : 1
27.07.2021
Final Tamworth FC vs Halesowen Town
1 : 1
27.07.2021
Final Bury Town FC vs Needham Market FC
3 : 1
27.07.2021
Final Flint Town Utd vs Witton Albion
1 : 1
27.07.2021
Final Bournemouth vs Chelsea
1 : 2
27.07.2021
Final Hereford Utd vs Cheltenham Town
1 : 8
27.07.2021
Final Torquay Utd vs Truro City FC
3 : 0
27.07.2021
Final Great Wakering Rovers vs Dagenham & Redbridge
0 : 10
27.07.2021
11:00 Vardar Skopje vs FK Renova 28.07.2021 17:00 AZ Alkmaar vs OFI Crete FC 1 Pont 28.07.2021 17:00 Bayer Leverkusen vs FC Utrecht 1 Pont 28.07.2021 17:00 FC Nantes vs Lorient FC 1 Pont 28.07.2021 17:30 Beitar Tel Aviv Ramla vs Hapoel Ramat Gan 28.07.2021 18:00 Frosinone Calcio vs Viterbese 1 Pont 28.07.2021 18:00 Wieczysta Krakow vs NKP Podhale 28.07.2021 18:00 Alessandria Calcio vs AC Renate 28.07.2021 18:00 PFC Spartak Pleven vs FC Dunav Ruse 28.07.2021 19:00 Bayern M. vs Borussia M'gladbach 1 Pont 28.07.2021 19:00 FC Empoli vs Pontedera 1 Pont 28.07.2021 19:00 Slagelse vs Holbaek 28.07.2021 19:00 MKS Kutno vs Sokol Kleczew 28.07.2021 19:00 SD Amorebieta vs Osasuna B 28.07.2021 19:00 Fenerbahce vs FC Zwolle 28.07.2021 19:00 Anorthosis Famagusta vs PAEEK 28.07.2021 19:00 NK Jarun vs NK Rudes 28.07.2021 19:30 CD Alaves vs CD Mirandes 1 Pont 28.07.2021 19:30 Cultural Leonesa vs Real Oviedo 28.07.2021 19:30 AC Bellinzona vs FC Lugano 1 Pont 28.07.2021 19:45 Valencia vs Real Zaragoza 28.07.2021 20:00 SD Compostela vs CD Lugo 28.07.2021 20:00 CD Cayon vs Racing Santander 28.07.2021 20:00 CD Leganes vs Rayo Majadahonda 1 Pont 28.07.2021 20:00 Fortuna Dusseldorf II vs FC Monheim 28.07.2021 20:00 FC Kray vs Mulheimer FC 97 28.07.2021 20:00 Lamia 1964 vs GS Apollon Smyrnis 28.07.2021 20:00 Sporting Gijon vs Real Sociedad B 28.07.2021 20:00 Ucam Murcia vs CA Pulpileno 28.07.2021 20:00 FC Hagen/Uthlede vs SV Drochtersen/Assel 28.07.2021 20:00 Coventry City vs Norwich City 28.07.2021 20:30 Siegburger SV 04 vs Fortuna Koln 28.07.2021 20:45 RB Salzburg vs Atl. Madrid 1 Pont 28.07.2021 21:00 Forest Green Rovers vs Swansea City 28.07.2021 21:00 Derby County vs Betis Sevilla 1 Pont 28.07.2021 21:00 Doncaster Rovers vs Sheffield Utd 28.07.2021 21:00 UE Cornella vs CE Manresa 28.07.2021 21:00 FK Radnicki Nis vs FK Dubocica 28.07.2021 21:30 Wycombe Wanderers vs Leicester 1 Pont 28.07.2021 21:30 Sevenoaks Town vs Tonbridge Angels 28.07.2021 21:45 Milton Keynes Dons vs Tottenham 1 Pont 28.07.2021 22:00 FC Porto vs AS Roma 1 Pont 28.07.2021 22:00 AS Saint Etienne vs Olympique Marseille 1 Pont 28.07.2021 22:00 Manchester Utd vs Brentford FC 1 Pont 28.07.2021 22:00 Xerez Deportivo FC vs Real Madrid Castilla 28.07.2021 22:30 Elche CF vs Tenerife CD 28.07.2021 03:45 Millonarios FC vs Atletico Nacional Medellin 29.07.2021 11:00 FC Andorra vs Villarreal CF 29.07.2021 17:30 VfL Bochum vs Vitesse Arnhem 29.07.2021 18:30 SC Pisa vs AC Pro Sesto 29.07.2021 20:00 Offenbacher Kickers vs Rot-Weiss Essen 29.07.2021 18:00 Dortmund vs Bologna FC 30.07.2021 19:30 BK Frem vs FC Roskilde 30.07.2021 20:00 NEC Nijmegen vs OFI Crete FC 30.07.2021 20:00 Real Zaragoza vs Atromitos Athens 30.07.2021 21:00 Vicenza Calcio vs US Lecce 30.07.2021 22:00 Puente Genil vs Cordoba CF 30.07.2021 17:30 Bayern M. vs Napoli 31.07.2021 18:30 1. Fsv Mainz 05 vs Genoa FC 31.07.2021 Final FC Andorra vs UD Ibiza Eivissa
0 : 1
27.07.2021
Final Exeter City vs Bristol City FC
0 : 4
27.07.2021
Final VfL Osnabruck vs SF Lotte
9 : 0
27.07.2021
Final FC Torino vs Al Fateh SC
0 : 0
27.07.2021
Final Rabotnicki Skopje vs KF Gjilani
0 : 0
27.07.2021
Final Apoel Nicosia vs FC Pirin Blagoevgrad
4 : 0
27.07.2021
Final FC Dila Gori vs FC Wit Georgia Tbilisi 27.07.2021 Final Samsunspor vs Bursaspor
2 : 1
27.07.2021
Final Al Feiha vs Ajman Club
3 : 2
27.07.2021
Final Lazio Roma vs Padova
1 : 1
1 Pont 27.07.2021
Final Blekitni Stargard S. vs Gwardia Koszalin
2 : 3
27.07.2021
Final NK Hrvatski Dragovoljac vs Karlovac
1 : 0
27.07.2021
Final Stade Briochin vs Vannes OC
1 : 1
27.07.2021
Final FK Slovan Galanta vs KFC Komarno
0 : 4
27.07.2021
Final 1. Fsv Mainz 05 vs Gaziantepspor
1 : 0
27.07.2021
Final Besiktas vs Buyuksehyr Bld.spor
1 : 0
27.07.2021
Final Karlslunds IF vs FA 2000
1 : 1
27.07.2021
Final Avranches vs Chateaubriant
2 : 1
27.07.2021
Final SR Donaufeld vs Langenrohr
4 : 3
27.07.2021
Final Opatija vs Orijent 1919
2 : 3
27.07.2021
Final Patro Maasmechelen vs MVV Maastricht
2 : 0
27.07.2021
Final Crystal Palace vs Charlton Athletic
2 : 2
27.07.2021
Final Cadiz CF vs Las Palmas
0 : 2
27.07.2021
Final Spvg Schonnebeck 1910 vs TSG Sprockhövel
2 : 3
27.07.2021
Final Plymouth Argyle vs Bristol City FC
0 : 1
27.07.2021
Final FSV Frankfurt vs SF Siegen
4 : 0
27.07.2021
Final Levante UD vs Atromitos Athens
2 : 1
27.07.2021
Final NAC Breda vs Almere City
1 : 2
27.07.2021
Final Rijnsburgse Boys vs SC Telstar
1 : 2
27.07.2021
Final De Treffers vs De Graafschap
0 : 0
27.07.2021
Final Granada CF vs Espanyol Barcelona
1 : 1
27.07.2021
Final FC Cartagena vs Al-Nasr SC Dubai
1 : 1
27.07.2021
Final SV Wacker Obercastrop vs Spvgg Erkenschwick
1 : 3
27.07.2021
Final AC Taverne vs FC Paradiso
2 : 4
27.07.2021
Final MSV Düsseldorf vs TVD Velbert
1 : 3
27.07.2021
Final Rotherham Utd vs Newcastle
1 : 1
27.07.2021
Final Bristol Rovers vs Havant & Waterlooville
0 : 0
27.07.2021
Final Tranmere Rovers vs Sunderland AFC
0 : 0
27.07.2021
Final Mansfield Town vs Coventry City
1 : 0
27.07.2021
Final Oldham Athletic vs Crewe Alexandra FC
2 : 1
27.07.2021
Final Fleetwood Town vs Huddersfield
2 : 1
27.07.2021
Final Sevilla FC vs PSG
2 : 2
1 Pont 27.07.2021
Final Blyth Spartans vs Hartlepool Utd
2 : 1
27.07.2021
Final Dollingstown FC vs Loughgall
1 : 1
27.07.2021
Final RCD Mallorca vs SD Eibar
1 : 0
27.07.2021
Final Cardiff vs Southampton
0 : 4
27.07.2021
Final Gillingham FC vs Millwall FC
1 : 1
27.07.2021
Final Cambridge Utd vs Queens Park Rangers
1 : 2
27.07.2021
Final Eastbourne Borough vs Millwall U23
2 : 1
27.07.2021
16:00 Shakhter Karagandy vs FCSB 1 Pont 29.07.2021 17:00 FK Liepaja vs CSKA Sofia 29.07.2021 18:00 Tobol Kostanay vs Hajduk Split 29.07.2021 19:00 FC Honka vs NK Domzale 29.07.2021 19:00 FC Brest vs Viktoria Plzen 29.07.2021 19:00 Birkirkara FC vs NK Olimpija Ljubljana 29.07.2021 19:00 Vorskla Poltava vs KuPS Kuopio 29.07.2021 19:00 FC Vaduz vs Ujpest FC 29.07.2021 19:00 Bodo/Glimt vs Valur Reykjavik 29.07.2021 19:00 Inter Baku vs FK Sochi 29.07.2021 19:00 FK Sumgayit vs Cukaricki Stankom 29.07.2021 19:00 Hibernians FC vs SS Folgore/Falciano 29.07.2021 19:30 FC Levadia Tallinn vs Dundalk FC 29.07.2021 19:30 BK Hacken vs Aberdeen FC 29.07.2021 19:30 Santa Coloma vs Hibernian FC 29.07.2021 19:30 Sepsi Sf. Gheorghe vs FC Spartak Trnava 29.07.2021 19:45 MSK Zilina vs Apollon Limassol 29.07.2021 20:00 Rosenborg BK vs FH Hafnarfjordur 29.07.2021 20:00 Valerenga IF vs KAA Gent 29.07.2021 20:00 Hapoel Beer Sheva vs Arda Kardzhali 29.07.2021 20:00 Torpedo-Belaz vs FC Copenhaga 29.07.2021 20:00 Maccabi Haifa vs FC Dinamo Tbilisi 29.07.2021 20:00 AGF Aarhus vs Larne 29.07.2021 20:00 FC Milsami Orhei vs IF Elfsborg 29.07.2021 20:00 Ashdod SC vs FK Qarabag 29.07.2021 20:00 1 FC Slovacko vs Lokomotiv Plovdiv 29.07.2021 20:00 KS Rakow Czestochowa vs Suduva Marijampole 29.07.2021 20:00 Sivasspor vs FC Petrocub 29.07.2021 20:00 FC BATE Borisov vs FC Dinamo Batumi 29.07.2021 20:15 The New Saints FC vs FK Zalgiris Kaunas 29.07.2021 20:30 Maccabi Tel Aviv vs FK Sutjeska Niksic 29.07.2021 20:30 Breidablik Kopavogur vs FK Austria Viena 29.07.2021 20:30 CS Fola Esch vs Shakhter Soligorsk 29.07.2021 21:00 WKS Slask Wroclaw vs Ararat Yerevan 29.07.2021 21:00 FK Vojvodina vs FK Panevezys 29.07.2021 21:00 AEK Atena vs FK Velez Mostar 29.07.2021 21:00 HNK Rijeka vs Gzira United FC 29.07.2021 21:00 Shkendija 79 Tetovo vs Riga FC 29.07.2021 21:00 Feyenoord Rotterdam vs KF Drita Bogovine 29.07.2021 21:00 Gap Connahs Quay vs FC Prishtina 29.07.2021 21:00 Partizani Tirana vs FC Basel 29.07.2021 21:00 Borac Banja Luka vs FC Linfield 29.07.2021 21:00 Puskas Akademia vs Rigas Futbola Skola 29.07.2021 21:30 Servette Geneva vs Molde FK 29.07.2021 21:30 Aris Thessaloniki vs FC Astana 29.07.2021 21:30 CS U Craiova vs KF Laci 29.07.2021 21:45 NK Maribor vs Hammarby IF 29.07.2021 21:45 Bohemians Dublin vs F91 Dudelange 29.07.2021 21:45 Dac 1904 Dunajska Streda vs Partizan Belgrad 29.07.2021 22:00 NK Osijek vs MKS Pogon Szczecin 29.07.2021 22:00 KF Vllaznia vs AEL Limassol FC 29.07.2021 Final Inter D'Escaldes vs KS Teuta Durres
0 : 3
4 Ponturi 27.07.2021
Final FK Buducnost vs HB Torshavn
0 : 2
1 Pont 27.07.2021
Final Hibernians FC vs SS Folgore/Falciano
4 : 2
3 Ponturi 27.07.2021